روش نصب انکراژ

انکراژ چیست؟

پایدارسازی گود یکی از قسمت‌های مهم در تمامی ساخت و سازها است. برای پایدارسازی گود از روش‌های مختلفی استفاده می‌شود که انکراژ یکی از آن‌ها است. ما در این مطلب قصد داریم تمامی نکات مرتبط با این روش را بررسی نماییم. در ادامه همراه ما باشید.
انوع روش های نیلینگ خاک

نیلینگ استاندارد چگونه است؟ + انواع اجرا + هزینه

نیلینگ یکی از تکنیک‌هایی است که برای پایدارسازی گود از آن استفاده می‌شود. برای پایدارسازی گود، روش‌های متفاوتی وجود دارد که ما در این مطلب، تکنیک نیلینگ خاک را بررسی خواهیم کرد. اینکه این تکنیک، در چه مواردی کاربرد دارد، در چه مناطقی برای اجرا مناسب‌تر است، با چه تجهیزاتی پیاده سازی می‌شود و بسیاری موارد دیگر در این مطلب، بررسی خواهد شد.
تصویری از گود برداری اصولی

همه چیز درباره‌ی پایدارسازی گود!

پایدارسازی گود یکی از عملیات بسیار مهم در تمامی ساخت و سازها است. اگر به این مسئله توجه کافی نشود، قطعا مشکلات بسیاری به وجود خواهد آمد. به دلیل اهمیت این موضوع ما در ادامه قصد داریم انواع روش‌های پایداری سازی گود را بررسی کنیم. اینکه هر روش برای چه پروژه‌ای مناسب است و در چه زمانی باید به کار گرفته شود نیز بررسی خواهد شد.
خاک برداری اصولی

همه چیز درباره‌ی خاک برداری اصولی!

قبل از اینکه هر پروژه ساختمانی، راهسازی و یا هر پروژه عمرانی آغاز گردد، نیاز است که منطقه مورد نظر با خاک برداری آماده شود. تفاوتی ندارد که قصد ساخت یک استخر و یا اضافه کردن اتاق به منزل‌تان را داشته باشید، در هر موردی نیاز است عملیات خاک‌ برداری و حفاری را به صورت اصولی انجام دهید.
تخریب اصولی

همه چیز درباره‌ی تخریب اصولی!

تخریب اصولی ساختمان‌ یکی از فرایندهای رایج در بیشتر ساخت و سازها است. این مرحله اگرچه از نظر بسیاری از افراد فرآیندی معمولی و بدون نیاز به دانش و مهارت خاص می‌باشد؛ اما این طور نیست و برای اینکه این مرحله را به سلامت بگذرانید، لازم است برنامه‌ریزی قبلی داشته باشید.
اسکلت بتنیhttps://rooffle.com/

اسکلت بتنی + معایب و مزایا

اسکلت بتنی عبارت است از سازه بتنی که در ساخت بسیاری از ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در بسیاری از ساختمان‌ها برای مقاوم ساختن بخش‌های باربر از سازه‌های بتنی یا همان اسکلت‌های بتنی استفاده می‌شود. نام دیگر آن، سازه بتنی می‌باشد. یکی از عناصر ضروری برای ساختمان سازی اسکلت بتنی است.
سوالی دارید ؟
با واتس اپ در ارتباط باشید