پروژه پایا

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

.

.

پروژه دیجی کالا

این پروژه به مساحت ۲۵۰ متر مربع مخزن تصفیه خونه دیجی کالا میباشد.

اتوبان فتح

۲۵۰ متر مربع

پروژه کهریزک

پروژه کهریزک یک سوله ۱۵۰۰ متری بوده

کهریزک

۱۵۰۰ متر

پروژه دکوپنل

این پروژه در زمینی به مساحت ۱۴۰۰۰ مترمربع و با سوله ای حدود ۶۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی کوثر واقع در جاده اشتهارد در حال احداث میباشد. از ویژگی های خاص این پروژه به شیب طبیعی زمین در حدود ۳ درصد می توان اشاره کرد که نیازمند تسطیح تا حدود صفر درجه است.

اشتهارد

۱۴۰۰۰ متر مربع

پروژه تهراندشت

پروژه ساخت اسکلت بتنی ویلای تهراندشت از سریع ترین پروژه های اجرایی است که به دلیل خواست کارفرما مبنی بر تسریع در اجرا به صورت دو هفته ای کل اسکلت ویلا ساخته و تحویل شد.

تهراندشت

۳۵۰ متر مربع

پروژه فردوسی

اجرای این پروژه به دلیل اهمیت امنیت بسیار بالای آن بسیار جذاب بود و در مدت ۱ هفته به صورت تمام وقت اجرای آن به اتمام رسید.به دلیل پیشگیری از سرقت های خاص و نفوذ از دیوار ها و کف و سقف ، تمام سطوح فروشگاه به صورت تمام مسلح اجرا شد.

فردوسی

۱۰۰ متر مربع

پروژه شهرک غرب

پروژه مسکونی شهرک غرب با دو طبقه زیرزمین و عمق گود ۱۰ متری با اسکلت بتنی در زمستان ۹۹ کلید خورد.از ویژگی های خاص این پروژه میتوان به عدم وجود ستون در وسط پلان معماری اشاره کرد

شهرک غرب

۱۰۰۰ متر مربع

پروژه زرین دشت

پروژه ساخت ویلای لوکس زرین دشت در کوه های صعب العبور منطقه ییلاقی انزها در پاییز سال ۹۹ کلید خورد.از مشکلات اجرایی این پروژه میتوان به دوری از محل تامین کنندگان مصالح و عرض گذر بسیار کم که حتی نیسان وانت به سختی عبور میکند اشاره کرد.

زرین دشت

۲۳۰ متر مربع

پروژه کردان

این پروژه لوکس در منطقه ویلایی زعفرانیه در منطقه ساوجبلاغ استان البرز احداث گردیده است. اسکلت این پروژه از نوع فلزی با اتصالات جوشی است. از ویژگی های این پروژه به استفاده از تیر ورق های فلزی می توان اشاره کرد.ارتفاع سقف سالن این بنا حدود ۷ متر می باشد. ویلای مذکور دارای یک دستگاه استخر روباز زمستانی است. مرحله محوله اجرایی : کلیه مراحل سفت کاری ساختمان های مذکور کارفرما : آقای مسعود نجیب

کردان

۱۱۰۰ متر مربع

پروژه دربندسر

از ویژگی های این پروژه وجود شیب طبیعی زیاد زمین بوده و چون دو طبقه منفی نسبت به سطح خیابان بوده معضل پایدارسازی گود چالش بزرگی در این پروژه بود، بدیل وجود لوله های گاز و تاسیسات زیر بنایی در زیر خیابان امکان اجرای نیلینگ نبود

دربندسر

۲۰۰۰ متر مربع

پروژه اشرفی اصفهانی

سقف وافل نوعی سقف بتنی است که ظاهر شکیل و خوبی دارد و به دلیل مزایای اقتصادی و فنی زیاد آن ، محبوب و مورد استفاده فراوان است. برای اجرای این سقف از قالب وافل استفاده می شود.

سیمون بولیوار

۳۸۰۰ متر مربع

سوالی دارید ؟
با واتس اپ در ارتباط باشید